Autorzy


Szymon Sikorski

CEO & Founder

Prezes Zarządu i strateg w Publiconie. Były Prezes Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Pełnił funkcję doradcy zarządu m.in. ABSL, ARAW, WKS Śląsk Wrocław. Pomysłodawca cyklu konferencji Social Media Day oraz Zawartości. Juror krajowych i międzynarodowych konkursów branżowych (Złote Spinacze, Bright Awards). 

Wykładowca na UWr, Uniwersytecie SWPS, WSE im. ks. Tischnera w Krakowie i wielu innych. Interesują go nowe media – w szczególności e-commerce i social media. Pożeracz książek. Amator biegania.


Michał Ulidis

Creative Director – Partner

Kieruje działem kreacji w Publiconie. Zajmuje się badaniami, insightami i opracowywaniem strategii komunikacji. Wykładowca w Katedrze Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Realizuje kompleksowe projekty z zakresu brandingu, kampanii wizerunkowych, badań rynku i konsumentów oraz kreacji reklamowej offline i online.

Lubi robić komunikację i o niej uczyć. Również w wolnych chwilach.


Marta Dunajko

Senior PR Manager

Senior PR Manager

Prowadzi projekty z zakresu PR, social mediów, content marketingu i reklamy. Pisze artykuły eksperckie dla branż od budowlanej, przemysłowej, po IT. Laureatka dwóch nagród „Pióra Roku” przyznawanych przez Stowarzyszenie Content Marketing Polska.

Naczelna popularyzatorka feminatywów w Publiconie. Prowadzi blog o kotach.


Michał Tkaczyszyn

PR Manager

PR Manager w agencji Publicon. Kilkuletnie doświadczenie w branży zdobywał, współpracując z parlamentarzystami i wicemarszałkiem województwa. Zarządzał organizacjami trzeciego sektora.


Patrycja Witkowska

PR Executive

Wspiera projekty z zakresu PR, reklamy i eventów. 
Prywatnie pasjonatka ewolucji zarządzania organizacjami. Obecnie studentka Uniwersytetu Ekonomicznego.


Edyta Bieda

PR Manager

PR Manager w agencji Publicon. Prowadzi projekty z zakresu PR, content marketingu, employer brandingu, social mediów i reklamy. Doświadczenie w PR zdobywała między innymi w Stowarzyszeniu WIOSNA, gdzie odpowiadała za projekty wizerunkowe z udziałem celebrytów i influencerów, promując tym samym ideę Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości.


Martyna Hliwa

PR Manager

Prowadzi projekty z zakresu PR, content marketingu i custom publishingu. Pisze artykuły, redaguje magazyny wewnętrzne, czuwa nad korektą.

Uwielbia szukać podwójnych spacji i przecinków w niewłaściwych miejscach. Prywatnie – miłośniczka literatury faktu.


Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top